Terapia łysienia i stymulacja prorostu włosów za pomocą osocza bogatopłytkowego PRP

Osocze bogatopłytkowe, otrzymywane z własnej krwi pacjenta za pomoca wirowania krwi w specjalnej probówce razem z antykoagulantem, zawiera proteiny i czynniki wzrostu, stymulujące większą aktywność mieszków włosowych. Procedura polega na podaniu osocza w formie mezoterapii w obszary dotknięte największym przerzedzeniem włosów. Uwolnione z płytek czynniki wzrostu indukują komórki macierzyste mieszków włosowych do przejścia od stanu uśpienia do stanu aktywnego, co w efekcie przekłada się na stymulację odrastania włosów. Nowe włosy są mocniejsze i wyraźnie gęstsze, jednak na ostateczne rezultaty trzeba poczekać – proces odrostu trwa ok. 3 miesiące.

W celu uzyskania najlepszego efektu terapię z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zalecają poddanie się serii 3 zabiegów w odstępach 2-miesięcznych.

Skuteczność leczenia nadmiernego wypadania włosów z pomocą osocza bogatopłytkowego potwierdzają liczne badania miedzy innymi randomizowane badanie metodą podwójnie ślepej próby przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu z Brescii

 

 

Cena zabiegu zaczyna się od 600 zł w zależności od obszaru skóry poddanemu zabiegowi

 

Kontakt
Informacja i rejestracja

telefony kontaktowe:

17 7734944     lub     17 7882900     lub     786 011 157 

e-mail:     remmed.mielec@gmail.com

adres:     ul.Kardynała Wyszyńskiego 8 / 30
               39-300 Mielec

godziny otwarcia:    od poniedziałku do piątku   w godzinach   8:00 - 18:00